אביב הגיע הביתה

אחרי חורף גשום ומבורך, הגיע האביב במלוא עוצמתו. ובכל אביב, יש ניקיון אביב ואחרי כל ניקיון אביב מקנן בנו הצורך להשתדרג, לקפוץ מדרגה, לשנות משהו בחיים ולפתוח דלת לדבר הבא. בדיוק בנקודת הזמן הזאת העיניים מתחילות ל"טייל" באתרי עיצוב , אנחנו בוחנים מחדש את המהות העיצובית של המרחבים הפרטיים שלנו (כי השינוי מתחיל בבית), הדימיון מתחיל לעבוד שעות נוספות עד שבסופו של תהליך אנחנו מוצאים את עצמנו עם תוכנית מגובשת שכוללת תקציב מוגדר ומרחבים שדורשים שדרוג או עיצוב מחודש.

לכל אחד צורך וחלום, יש את אלו שזקוקים לשינוי גדול ומשמעותי( לרוב נובע מתוך שינוי פנימי, נפשי-רגשי), יש את אלו שמשנים כל שנה פינה אחרת בבית (התזזיתיים אוהבי השינויים וההרפתקאות), יש את אלו שהולכים על המרחבים המשותפים( משפחה לפני הכל), ויש את אלו שחייבים להתמקד בחדר האישי ומשם נמשיך (תומכי השינוי מתחיל בי), אז מה עושים ומאיפה מתחילים?
מתחילים עם בחירת מרחב אחד או שניים בבית שחייבים שינוי. כדי להכניס שינוי ראשית חובה לעשות סדר ולהוציא מהבית את כל מה שלא נעשה בו שימוש שנה ויותר. זרקתם חצי בית? מצויין, ניקיון אביב…כבר אמרנו.
עכשיו אפשר להתחיל להוציא את כל התמונות ששמרתם או להתחיל ולנבור באתרים אחר הלוק המושלם. נסו לחבר את הלוק למראה הכללי של הבית. יש לכם ריהוט עתיק וכבד ובא לכם להקליל לכו על האקלקטי, יש לכם ריהוט ניטרלי ובא לכם בוהו לכו על זה, יש לכם ריהוט מודרני ובא לכם להכניס צבע ולהפוך אותו לפופ ארט לכו על זה…

ברגע שיש לכם בראש את הלוק הנכון עבור המרחב שבחרתם, ותקציב מוגדר אתם יכולים לעבור לשלב העיצוב בפועל. אז מה באמת צריך כדי להכניס אווירה חדשה בבית? במהלך שנות עבודותינו בתחום העיצוב למדנו שסטיילינג נכון עשיר בצבעים מרקמים וצורות, ישדרג כל מרחב עם ספה, מזנון, שולחן סלון וכד', ויהפוך אותו למרחב אישי, חי ונושם, או במילה אחת…בית.
ראינו איך השטיח הנכון מכניס חמימות, איך ריבוי בצמחייה מלאכותית משולבת בטבעית מכניסים רעננות ואת הטבע הביתה, ראינו איך פריטים אישיים כמו תמונות, פסלים, עבודות קרמיקה, ציורים וכד' ממלאים את המרחב באופי ואנושיות, הרגשנו איך טקסטיל, כריות, פופים וכד' ממלאים את המרחב בעניין צבע וחום. לכו עם הצבעים והמרקמים שבחרתם ונסו להרכיב את התצרף הנכון. זה דורש מכם זמן ויכולת בסיסית להתאים צבעים ומרקמים ולהשלים את התמונה העיצובית שבראשכם.
כרית נוי פרחונית בלבן צח עם פונפונים מחוטי זהב בפינות. 100% כותנה

רומנטיקה באביב

יהיו שיבינו כבר בהתחלה שהמשימה גדולה עליהם ויפנו לסטייליסטית לעזרה (סיכוי רב לחריגה מהתקציב), יהיו מי שההרפתקה העיצובית "תפורה" עליהם והם יעשו אותה מצוין. ויש את אלו שילכו על כל ה"קופה" ויכנסו ל- roomservicestyling.com, יעברו על חבילות ה"הום סטיילינג" בשקט עם הקפה ביד, יבחרו בחבילה המושלמת עבורם ויהפכו את הבית לביתי ברגע, מינוס ההתרוצצויות, ההתלבטויות, הזמן והסיכון.
חג אביב שמח לכולכם…