פוף זה הכי בבית

כשהתחלנו להרכיב את חבילות ה"הום סטיילינג" לבית ולמשרד, רצינו להוסיף פוף, כזה שמתפנקים עליו,  שיהיה נוח לישיבה נמוכה או כשולחן צד קטן שאפשר להניח עליו ספר, משקפיים…פוף בבדים איכותיים שמוסיפים נופך עיצובי למרחב ושומרים על מראה צעיר ובועט.

פוף הוא שם למנעד רחב מאוד של פריטים שכולם מדברים על כרית עם מילוי (קלקר, ספוג וכד') אבל (וזה אבל גדול), כל פוף הוא עולם שלם של חוכמה ופשטות.  עיצוב הפריט, הבד, הגודל ומילוי הכרית, משנים את הפונקציונאליות של הפוף, את הייעוד שלו, את התאמתו למרחב הנבחר ובעיקר מספקים את האופי שבא לידי ביטוי בכל מקום שבו הוא יושב.

פוף ישיבה מקטיפה טורקיז עם רקמה ועיטורים בזהב

בית מפנק מכיל פריטים מפנקים וכיפיים ופוף הוא אחד מהפריטים שתמיד עונים על ההגדרה הזאת.  זה לא ממש משנה אם מדובר בפוף משולש שכיף לשקוע בתוכו, פוף כורסא לישיבה בשכיבה, פוף זוגי לשעות של ביחד, או פוף עגול  לישיבה בסלון או ליד המיטה כשולחן קטן ולא מחייב, פוף הוא לגמרי פריט שיהפוך כל מרחב למרחב מחבק שכיף לשרוץ בו ולשכוח מהזמן.

בחבילות ההום סטיילינג שלנו מצאנו מגוון נהדר של פופים בסגנונות שונים שהתאימו לנו להמון מרחבים בבית וכך פוף בגודל הנכון, ובטקסטורה הנכונה הוא פרקטי ונהדר בפשטותו ובעיקר הוסיף את הטאץ' והאופי שרצינו, בכל מרחב.