עיצוב הבית מתחיל בך

כשבית נראה ומרגיש כמו בית, הוא מצליח "לקמט" את האישיות של דייריו ולתרגם אותה לפריטים עיצוביים בבית. הבית הוא הרנטגן של מי שאנחנו, מה אנחנו אוהבים ואפילו איך אנחנו חושבים. כאשר לא קיים קשר כזה, בבית נוצר ריק והוא הופך לסתמי וחסר אישיות. ההשפעה האדירה שיש למרחבים של חיינו, על הנפש שלנו, על היומיום שלנו ואפילו על החשיבה שלנו היא אדירה. התחלה חדשה לא מסתכמת במעבר דירה, היא מתחילה רק אחרי שהדירה או הבית הופכים לבית שמשקף את האישיות ואורחות החיים של דיריו והם מרגישים בו נינוחים ומאושרים, שהוא הופך לשורש יציב ובעל אחיזה איתנה שממנו אפשר לגדול ולהתפתח הלאה. כדי להגיע לרגע המזוקק הזה שהבית הופך להיות אתה ולהיפך, צריך להבין איזה סגנון עיצובי תואם את האישיות שלך. אז…. אם יש בך משיכה חזקה לסוונטיז המלווה בקורטוב של התרפקות על העבר, אם צורות גיאומטריות וצבעי אדמה מרגשים אותך ומראה העץ הטבעי משדר בך אותות של אהבה, סגנון העיצוב הרטרו נולד עבורך.
ספסל רטרו עם שתי מגירות ואזור ישיבה מעץ אורן מלא ומזרון

לאלו שחיים סביב עונת האביב כל השנה, שאוהבים את המראה הקליל והמאוורר עם שדות של פרחים על הכרית או השטיח, המון עציצים ירוקים ושמחת חיים של פריחה והתחדשות, לאלו שלא לוקחים את החיים והמציאות יותר מדי ברצינות ומעדיפים לתת פרשנות אישית ומיוחדת לכל מה שקורה מסביב, הסגנון הרומנטי מלבלב וזורם בכם.

כרית נוי ירקרקה ופרחונית מקטיפה 100% כותנה עם פונפנים מוזהבים בפינות
לכל אלו שחיים תל אביב ורוצים מלדיביים, שחולמים על מקרמה, הרבה ירוק מסביב ולהעביר את היום על ערסל מול האוויר הפתוח, שעץ טבעי או מולבן וסדיני כותנה רכים הם החיים, אתם לגמרי בשאבי שיק.
מזנון ויטרינה בלבן פלטת עץ טבעי בחלק העליון ארבע דלתות שתי דלתות זכוכית ויטרינה אטומה עם דוגמא שתי דלתות תריס
לדירה שזועקת כאן גר גבר גבר, חופשי, נטול סטריאוטיפים או דעות קדומות, שחי עם הביסיק וללא חפצים מיותרים, מרחב אחד עם הרבה מתכת, עור, עץ טבעי כהה וטונות של צ'ארם…זהו הסגנון הלופטי-תעשייתי.
אם אתם בעיניין של קווים הישרים, נקיים, גוונים פשוטים, מתחברים לשילוב המופלא של פלדה, זכוכית ועץ, אוהבים את הפשטות שבעיצוב בכל אלמנט עיצובי ואוהבים לשמור על חזות נקייה ומוקפדת, אתם לגמרי אנשי הסגנון המודרני.
הסגנון המנימליסטי הוא סגנון שתואם את קווי העיצוב היפני ומתאים מאוד לאנשים שינקו כל אלמנט מיותר מחייהם. שאוהבים קווים נקיים וחזות נקייה ולא יכולים לחיות עם פריט שאין לו שום תוחלת במרחב. אנשים מנימליסטים הם אנשים עם צניעות והרבה שקט שמתבטא באופן מושלם בסגנון הייחודי והשליו הזה.
הסגנון הסקנדינבי מדבר על הפשטות של החיים ומרגיש כמו איזו יצירת אומנות מאופקת ופשוטה. הפונקציונליות היא הבסיס של הפריטים שמאופיינים בקווים מעניינים עם השפעות אומנותיות. הרבה לבן, אור טבעי ופלסטיק בהיר וגם אתם סקנדינביים.
לאנשים מזמינים וחמים, שאוהבים נוחות במקסימום, אנשים עם ראש פתוח והרבה אהבה וכבוד לטבע, הסגנון הכפרי יושב עליכם בול. המראה של העץ המלא המסיבי, האבן הטבעית, המתכת שיושבים על פלטת צבעים בהירה ונעימה של חום עדין, בז', שמנת ונחושת, מתאים לכל מרחב בבית ונותן הרגשה מיידית של בית.
לאנשים צבעוניים, בעלי שמחת חיים וטונות של אופי… הסגנון המרוקאי שהופך כל מרחב לחגיגה עיצובית אמיתית הוא הסגנון שלכם. הסגנון מגיע מאזור שיש בו גם ים וגם מדבר, עם ניחוחות וצבעים משכרים, גוונים חמים של בורדו, כתום, אדום, צהוב וחמרה, מגוון חומרים כמו עץ, במבוק, זכוכית שמשתלבים אחד עם השני ויוצרים פסיפס עיצובי מרהיב.
פוף ישיבה מקטיפה באדום אש עם רקמה ועיטורים בזהב
עכשיו אחרי שסקרנו לפניכם חלק מסגנונות העיצוב, שבו עם עצמכם וחישבו מה הכי מאפיין אתכם. אם אתם מתחברים לסגנון מסויים לכו עליו. אם אתם מרגישים שאתם גם וגם וגם…ואין איזה סגנון מובהק שמדבר אליכם…אתם לגמרי בסגנון הפיוז'ן. אתם לא אוהבים הגדרות, לא אוהבים מסגרות, יש לכם ראש פתוח ואתם יכולים לדמיין חיבורים עיצוביים שאנשים סביבכם לא ממש מצליחים להבין. אז אחרי שבחרתם סגנון, גשו לקטגוריות שלנו, בחרו חבילה שמתאימה לסגנון שאתם מחפשים, לצרכים, ולמרחב שאתם רוצים לעצב ותכניסו את האווירה והאופי לבית שלכם בקליק אחד קטן.