סוד ההשראה שלנו...

כמו בכל מקצועות האומנות, חלק נכבד מהיכולת שלך לייצר מוצר, לעצב מרחב מעניין, נוגע, עכשווי, עם אופי ואמירה, תלוי במידת החשיפה שלך לעולם שסביבך, ההשפעות שנספגות, המילים שנחקקות, הרעיונות שנשאבים למוח ועוברים תהליך הכלה, פירוק ובניית רעיון חדש.  לכל יוצר נוסחה מטאמורפוזית משלו.

גם אנחנו, כמו רבים וטובים אחרים שחולקים את תחום העיצוב, משתדלות תמיד להיות עם היד על הדופק ולהיות ערות לשינויים שמתרחשים בתחום הכי דינמי ובועט שיש.

אחד האתרים שאנחנו מאד אוהבות ושואבות ממנו השראה הוא זירת העיצוב Goodesign .

Goodesign.co.il הוא אתר תוכן מאוד ויזואלי שממגנט אליו את כל מה שקורה בעולם העיצוב inside/out, כאן ועכשיו עם תכנים מזוקקים ומסוננים, בנושאי אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב מוצר, תערוכות, אירועי עיצוב בינלאומיים, אמנות, טקסטיל, תאורה ועוד. באמצעות האתר אנו "צוללות" לעומקו של עולם העיצוב ומתעדכנות בחדשות מהארץ ומהעולם.

מאחורי האתר הייחודי עומדות דנה ויוליה, עיתונאיות עיצוב שחיות ונושמות את עולם העיצוב 24/7: "אנחנו כותבות על עיצוב, חושקות בעיצוב וחוות עיצוב ואת כל הידע והחוויות אנחנו רוצות לחלוק עם הקוראות ועם הקוראים של האתר. אנחנו מלקטות את החדשות והפרויקטים הכי מעניינים בארץ ובחו"ל לזירה שמאגדת את כל מה שטרנדי ומעניין", הן אומרות. 

מה אוהבי עיצוב יכולים למצוא באתר?
* מקום אחד שמרכז את כל מה שקורה עכשיו
* תוכן מסונן ומזוקק המציג רק את המיטב והמשובח
* רק דברים מיוחדים – כי לקרוא את מה שיש אצל כולם זה לא הקטע

* הזמן הוא מצרך יקר וקצוב ולכן דנה ויוליה אוספות עבור הקוראים שלהן את הקולקציות החדשות, הטרנדים, המעצבים המבטיחים (ובעיקר המקיימים), הסיילים השווים, הבתים מלאי ההשראה והאנשים המרתקים שעושים דברים מעניינים.

מוזמנים למצוא מלא תוכן מעניין באתר www.goodesign.co.il