מדברות בחבילות

הַשָּׁלֵם גָּדוֹל מִסַּךְ חֲלָקָיו…

בזמן שרוב העולם מדבר בפריטים בודדים אנחנו מדברות בחבילות.
אחת השאלות שחוזרת ונשאלת כל פעם מחדש היא למה חבילות ולא פריטים???
כנשים שעובדות בתחום העיצוב שנים רבות נוכחנו לדעת שישנם הרבה מאוד תקלות והתקלות כשמעצבים את הבית לבד. גם אנחנו שרצינו או נדרשנו לעצב חדר או מרחב בבית נכנסנו ללופ שרבים מכירים: הפרויקט לוקח המון המון זמן, התקציב הוא בגדר המלצה ועד שמגיעים לתוצאה הרצויה יוצאים הנשמה והחשק.

במהלך השנים פגשנו אינספור אנשים מבולבלים בחנויות עיצוב לבית, שעמדו חסרי אונים ובהו בכריות , בשטיחים או בפריט עיצובי כזה או אחר, כשהם מנסים לחבר את הפריטים בחנות לאלו שבבית. נכנסנו לבתים מבולבלים עם פריטים שווים אבל עם קשר מקרי ולא ברור בין פריט לפריט. ראינו אנשים שמשוועים לחדר מהפינטרסט ועומדים מול מציאות עיצובית הרחוקה שנות אור מהחלום.

ישבנו על המיזם קרוב לשנתיים, כשהיסודות שלו היו ברורים לנו כבר מההתחלה:
בחרנו לייצר מנעד רחב מאוד של חבילות לכל מרחב/חדר/פינה בבית.
בחרנו להרכיב חבילות בסגנונות עיצוב שונים, בשאיפה שכמה שיותר אנשים יוכלו למצוא ולבחור בעיצוב שמשקף את האישיות שלהם ושיכניס את האווירה והאופי שלהם לבית. כך בכל בית תשתלב החבילה עם הפריטים הקיימים ותייצר מראה ייחודי לכל בית.

החבילות שהרכבנו נותנות ביטוי ליתרונות הגדולים של רכישת חבילת עיצוב הן בקלות שבה ניתן לעצב כל מרחב בקליק, מבלי לזוז מהכיסא והן ביכולת לייצר שינוי משמעותי בחדר שקורה רק ברכישה של מספר פריטים שמדברים באותו סגנון עיצובי ומשלימים זה את זה ולא בפריט בודד ש"נעלם" במרחב.
אנחנו אוהבות את כל החבילות שהרכבנו, כל חבילה משקפת את הידע והניסיון שלנו כמעצבות ובכל אחת מהן משהו מאיתנו. מאחורי כל חבילת עיצוב הושקעה מחשבה, נבחר סגנון עיצובי שהוביל את התהליך של חיפוש הפריטים, עמידה על טיבם ואיכותם, חיבור הפריטים במרחב הנבחר וכד'. באמצעות החבילות אתם יכולים להפוך את החלום העיצובי שלכם למציאות ברת השגה.

אנחנו חיים בתקופה בה לאף אחד אין באמת זמן. בטח לא לפרויקטים ארוכים של עיצוב מרחבים בבית. ועדיין…לחיות בבית יפה, מעוצב ומסוגנן, משרה הרבה רוגע ושלווה במרחב החיצוני והפנימי. אז חסכנו לכם את החיפוש הבלתי נגמר אחר החנויות שצריך להגיע אליהן כדי למצוא פריטים שווים, חסכנו לכם את ההתלבטויות וההתאמות וההחלפות (כי לא תמיד מה שהתאים במחשבה עמד במבחן המציאות). עם חבילות העיצוב שלנו אתם מזמינים בקליק בלי לוותר על הקפה…מעצבים ברגוע.

בחירה נכונה של פריטים הינה בחירה שרואה את יופיו של המוצר ובמקביל עומדת על איכותו. הפריטים שנבחרו ולוקטו בקפידה הם איכותיים ואנו עומדות מאחוריהם במאת האחוזים מאחר ובעיקר חשוב לנו, מעבר ליופי ולעיצוב המוקפד, שקהל הלקוחות שלנו ירגיש תמיד שקיבל תמורה מלאה לכספו.

חיינו עברו טלטלות ושינויים רבים מאז שהקורונה נכנסה לחיינו. בתקופה כזו שבה אנו ממעטים לצאת מהבית, הבית הפך למקום העבודה, בית הספר, המסעדה, מקום הבילוי, הקולנוע ולעיתים גם מכון הכושר ואת החופש שלנו העברנו למרפסת או לגינה. החוויה החדשה הזאת מובילה לתחושה מתמדת שהבית שלנו זקוק לריענון אולי היום יותר מאי פעם. לתחושה מתווספת העובדה שיציאות והסתובבויות פחות מתאימים לתקופה. גם היכולת לשלוט בתקציב הפרויקט חשובה מאי פעם, וכאן למעשה חבילות העיצוב נכנסות לתמונה. הן מאפשרות לעצב את המרחב בקנייה מקוונת, בקליק, מחיר החבילה ידוע ואינו משתנה והחבילה מגיעה במשלוח אחד, מוכנה לפיזור בבית.

למרות כל היתרונות של חבילות העיצוב, עליהם סיפרנו, יש עוד ייתרון אחד והוא גם הדבר הנפלא ביותר שמביאות חבילות העיצוב לחיינו… לא עוד דחיית סיפוקים, לא עוד שבועות של מצעד שליחים שמגיעים והולכים, לא עוד ימי המתנה ארוכים…חבילת העיצוב של Room Service תגיע למפתן דלתכם עד 14 ימי עסקים מיום ההזמנה, אתם תפזרו את הפריטים במרחב והשינוי ייכנס לחלל ברגע אחד, כמו קסם, וימלא אותו בסגנון ובעיצוב שאתם אוהבים. ושינוי חיובי שירענן קצת את האווירה בבית הוא בדיוק מה שכל אחד ואחת ממנו צריכים ורוצים.

איך עושים בית עם חבילות

Room Service

אתם בוחרים ומזמינים חבילה של
Room Service
שאהבתם במיוחד

אנחנו אורזים את הפריטים, מורכבים ומוכנים.

תוך מספר ימים החבילה שבחרתם אצלכם בבית מוכנה לפיזור.

סדרו את הפריטים במרחב והופ.... הבית הופך ליפה ומעוצב ברגע

צלמו את הקסם שנראה איך יצא