לעצב את הבית עם Room Service

קניתם דירה, ישבתם עם הקבלן וחילקתם את המרחב לפי הצרכים המשפחתיים שלכם, קיבלתם מפתח, נכנסתם לבית עם הריהוט הקיים ועדיין לבית חסרה נשמה. אתם עוברים שוב על התקציב, אתם בקצה העליון…הכסף שנשאר בקופה לא יספיק גם לסטייליסט וגם לרכישת המוצרים…

חלק גדול מאתנו מכיר מקרוב את הסיטואציה. לא פשוט להתנהל במרוץ החיים ולעצב את המרחב הביתי לגמרי לבד. לא כל אחד מוכשר להתאים כרית לשטיח למזנון, לזה צריך עין טובה .  לא כל אחד ימצא זמן או יש סבלנות לאיתור פריטים וקניינות מצוינת שיודעת להגיע לספקים הטובים בתחום שמחזיקים פריטים איכותיים במחירים טובים. ומעל הכל מרחף לו התקציב הדוחק… היינו שם.  שתי נשים מעולמות העיצוב והקניינות שמצאו את עצמן רודפות אחרי הזנב של עצמן כדי לעצב את הבית, חדרי הילדים, הסלון, הכניסה וכו' וכו'.  תהליך כזה לוקח חודשים ולעיתים גם שנים. מה גם שרבים מאתנו אוהבים את הכאן ועכשיו, יש בנו הרצון להיכנס לדירה ולהרגיש בית במידי.

אנחנו מצאנו את עצמנו סביב עיצוב הבית כל הזמן, כשהמשפחה גדלה ועברנו דירה, כשהילדים הלכו וגדלו ופתאום מה שהיה מדהים בגיל 5 הוא ממש תינוקי בגיל שש, שבע ומשם שוב החדר מחליף צורה סביב גיל 11-12 ושוב בגיל 16….ופתאום לגדל משפחה ולעבוד שעות מחוץ לבית נראה בלתי סביר אז העבודה נכנסת לבית וצריך משרד, ויום אחד הסבתא עוברת לגור אתנו וצריך לארגן לה חדר ופינה נחמדה בסלון, והדרך המדהימה שלנו בחיים ממשיכה ואיתה משתנים הצרכים והרצונות והחשקים ויוצא שכל שנה אנחנו "מארגנים" לפחות משהו אחד, פינה אחת בבית.
את הצורך שהיה לנו (למרות שאנו חיות בתוך התחום) וקיים אצל רבים סביבנו תרגמנו למעשה לחבילות הום סטיילינג שאנחנו ליקטנו, התאמנו ועיצבנו למרחבים השונים בבית, כדי שהמעברים המבורכים של החיים יהיו פשוטים יותר, נוחים יותר מבלי לוותר לרגע על תוצאה יפיפייה ושלמה שמכניסה אווירה של בית, הביתה.

הלכנו על מנעד רחב של סגנונות כדי לקלוע לכמה שיותר טעמים, בחרנו כמה שיותר מרחבים ביתיים שיתאימו לכמה שיותר תמהילי דירות ובתים, חשבנו על הפנים והחוץ, על מרחבים לופטיים ומרחבים קטנים, בסקאלה משתנה של מחירים כדי שכולם יוכלו לקבל את הבית שרצו עם פריטי עיצוב יפיפיים במחירים מעולים ללא עמלות סטייליסט, ללא חריגה מתקציב ושאת התוצאה ניתן לראות בעיניים (עם ההדמיות שיצרנו עבורכם).
אז היום שרביט העיצוב עוברת אליכם. תסתכלו על המרחב שאתם מבקשים לעצב, תמדדו אותו, עברו על חבילות ההום סטיילינג שלנו, תתחילו מהקטגוריות, אך המלצה אישית, תעיפו מבט על כל החבילות, יהיו חבילות של חדרי נוער שיתאימו לחדר משפחה או אפילו לחדר שינה שתמיד רציתם… בחרתם חבילה, תסתכלו בהדמיה, תבחנו את הפריטים, את המאפיינים שלהם, תבדקו שהחבילה תתאים למרחב. כשהכל יושב פיקס תזמינו חבילה , תקבלו אותה תוך מספר ימים, תפזרו במרחב וזהו. פשוט.